فروش و نمایندگی

فروش و توزیع

با رقابتی تر شدن کسب و کار ها، اهمیت ارتباط موثر با مشتریان نیز بیشتر می شود در این فضا از بین شیوه های مختلف ارتباط با مشتری نظیر تبلیغات، روابط عمومی، فروش شخصی، پیشبرد فروش و بازاریابی مستقیم، شیوه های ارتباط دو طرفه نظیر فروش شخصی و بازاریابی مستقیم موثر تر خواهند بود و علت آن هم تفاصل دو طرفه ایی است که بین بنگاه اقتصادی و مشتریان صورت می گیرد.

در این ارتباط، علاوه بر اینکه بنگاه اقتصادی در شناساندن خویش به مشتری تلاش می کند تا بتواند تقاضای او را به سمت بنگاه سوق دهد، فرصتی فراهم می شود تا صدای مشتری را نیز بشنود که نتایج آن برای رقبا و گسترش کسب و کار حائز اهمیت است، به طوری که بنگاه می تواند مشتری را بشناسد و نیاز او را بداند و در راستای کسب رضایت مشتری یا نگرش برد دو جانبه حرکت کند .

دریافت نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی صنایع غذایی به آمد درخواست خود را پس از تکمیل به شماره 34721300-026 فکس نمایید.

شما همچنین میتوانید برای راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

تلفن:

  • 026-34702520
  • 026-34713657-8
  • 026-34701002-3

موبایل:

  • 0912-1676804
  • 0912-1671059

صادرات

صادرات هر کشور، نشان دهنده توان تولیدی و رقابتی تولیدکنندگان آن کشور در مقایسه با تولیدکنندگان آن کشور در مقایسه با تولید کنندگان سایر کشور ها است.

در همین رابطه، گروه صنایع غذایی به آمد به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان شکلات و ژله آماده در ایران ، با نگاهی ویژه به مبحث صادرات، تحقیقات بازاریابی و تقسیم بندی حوزه های صادراتی را از چند سال پیش به صورت منظم و با برنامه ریزی آغاز نموده است. در این رابطه 5 حوزه مختلف صادراتی شامل کشور های آسیای میانه، آسیای شرقی، آفریقایی، آمریکای لاتین و کشور های خاورمیانه، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و امور مربوط به انتخاب نمایندگی های فروش در این حوزه به تدریج در حال به انجام رسیدن است.

در حال حاضر صادرات انواع مختلف پودر ژله ، ژله آماده و شکلات به کشورهایی نظیر عراق، افغانستان، آفریقای جنوبی، قزاقستان و تاجیکستان در حال انجام شدن است. امید به اینکه با برنامه ریزی های صورت گرفته و استفاده از کارشناسان نخبه صادراتی ، برگ زرین و افتخار آمیز دیگری در تاریخچه فعالیت های گروه صنایع غذایی به آمد رقم خورد.

کلیدواژه خود را وارد کنید